Kim Kardašijan razmišlja o razvodu
Aktuelno, Hollywood i svet, Najsvežije vesti, Vesti — By taty on October 21, 2011 2:17 pmNakon što je medije obišla vest da je popularna rijaliti zvezda Kim Kardašijan nesrećna u braku, starleta je javno nagovestila da ozbiljno razmišlja i o razvodu.
Popularna Kim Kardašijan nedavno je kod manikira priznala da je u braku nesrećna i da Kris ustvari “nije ona osoba” za koju se udala. Par se navodno stalno svađao pa je Kim nedavno odlučila da bez Krisa ode u Australiju i u Dubaji i da dobro razmisli o svom životu.
Ispostavilo se, sudeći po glasinama, da njenom braku ne predstoji blistava budućnost. Kim je, navodno, već i posetila poznatog advokata za razvode, a magazin “Star” navodi da ona tvrdi kako više ne može da toleriše Krisove izlaske i žurke.
Producent rialitija o porodici Kardašijan otkrio je da on neće biti deo novog projekta, i da Kim i Kris već mesec dana ne žive zajedno.
Nakon što se vratila iz Dubaija, Kim Kardašijan je samo jednom viđena sa suprugom.
0 Komentara
Budite prvi i ostavite komentar.