Đoković u trećem kolu Rolan Garosa

Najsvežije vesti, Srbija i region, Vesti — By on May 28, 2010 8:01 pm

Rolan GarosSrpski teniser Novak Đoković plasirao se u petak u treće kolo Rolan Garosa, pošto je savladao Japanca Keija Nišikorija rezultatom 6:1, 6:4, 6:4.

Meč između srpskog i japanskog tenisera trajao je 2 sata i 45 minuta, a duel je prvobitno trebao da bude odigran juče popodne, ali je odložen zbog kiše.

Naš najbolji teniser odlično je počeo meč i lako dobio prvi set, u kojem je dva puta oduzeo servis protivniku. Teži posao Novak Đoković je imao u drugom i trećem setu, ali je uz, malo poteškoća, opravdao ulogu favorita.

Novak, koji je postavljen za trećeg nosioca na turniru, u sledećem kolu Otvorenog prvenstva Francuske u Parizu, igraće protiv 31. nosioca Viktora Haneskua iz Rumunije.

Tags: , , , , , , , , , , ,