Verili se Anđelina i Bred, Džon Vojt srećan
Aktuelno, Hollywood i svet, Vesti — By taty on April 14, 2012 2:07 pm
Poznati holovudski par Anđelina Džoli i Bred Pit, koji imaju šestoro dece, konačno su se verili. Anđelinin otac Džon Vojt oduševljen je ovim činom, prenosti “US Weekly”.
Ovu vest je mejlom agenciji AP potvrdila menadžerka Breda Pita, Sintija Pet-Dante. Ona je navela da za sada nije određen datum venčanja, dodajući da je veridba “obećanje za budućnost”.
Takođe je istakla da su njihova deca, Mekods (10), Paks (8), Zahara (7), Šajlo (5), i trogodišnji Noks i Vivijen presrećni zbog veridbe.
“Mnogo sam srećan zbog njih”, rekao je Džon Vojt, otac holivudske glumice.
Anđelina je viđena ove nedelje kako nosi verenički prsten iz zlatare Roberta Prokopa, koji je potvrdio da je prsten dizajnirao zajedno sa Bredom.
Ovo će za Breda Pita biti drugi brak, nakon braka sa Dženifer Eniston, a za Anđelinu treći. Ona je bila udata za Džonija Lija Milera i Bila Boba Torntona.
0 Komentara
Budite prvi i ostavite komentar.