Majkl Džekson nije bio otac svog trećeg deteta?
Aktuelno, Hollywood i svet, Najsvežije vesti, Vesti — By taty on September 29, 2010 7:11 pm
Met Fids (29), bivši telohranitelj kralja popa, tvrdi da je donirao svoju spermu Majklu Džeksonu, koji je želeo da putem surogat majke dobije “sportski nadareno dete”, piše “Daily Mail”.
Fids, inače majstor borilačkih veština, navodi da mu je pokojni Majkl Džekson 2001. godine ponudio skoro 800.000 dolara za ovu “uslugu”, ali da je on odbio novac i donirao spermu besplatno. Godinu dana kasnije, rođen je mali Princ Majkl, poznatiji kao “Ćebence”, čija je majka nepoznata. Porodica Džekson zabranila je Fidsu da viđa dečaka, pa on ne isključuje mogućnost traženja sudskog naloga za DNK test kojim bi se utvrdilo očinstvo.
Kralj popa, koji je preminuo u junu prošle godine, za sobom je ostavio Majkla “Princa” (13), Paris (12) i osmogodišnjeg Princa “Ćebence”. Deca su pod starateljstvom pevačeve majke Ketrin.



Share on Facebook
Digg This
Bookmark
Stumble
0 Komentara
Budite prvi i ostavite komentar.